Гуцану Тетяна Василівна

В Культурянській школі відбувся ряд заходів до Дня Соборності України.

1 лют. 2018
Живи, Україно, живи для краси, Для сили, для правди, для волі! Шуми, Україно, як рідні ліси, Як вітер в широкому полі. Олександр Олесь

Україна – наш спільний дім. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. З метою виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини  22 січня в Культурянській ЗШ І-ІІ ст. відбулися заходи присвячені Дню Соборності України. Заходи  пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна».

Педагог-організатор, Якимчук М.П. провела урочисту лінійку «Соборність у наших душах» разом з учнями старших класів школи. На лінійці з вуст дітей звучали зворушливі слова, вірші, факти історії.  Хвилиною мовчання учні та вчителі школи вшанували пам’ять тих , хто віддав своє життя за незалежність нашої держави. Класні керівники провели тематичні виховні години. Бібліотекар Гуцану Т.В.  створила фотоколаж та підбірку книг, присвячених темі соборності України.