Гуцану Тетяна Василівна

  


ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

23.02.2018
Лютий

                                                                             Герої такі не вмирають,

                                                                             Вони будуть вічно живі.

                                                                             Героїв завжди пам’ятають

                                                                             На небі й на рідній землі!

 

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання громадянсько-патріотичної свідомості у школярів у Культурянській ЗШ І-ІІ ст. учні 9 класу разом з класним керівником  Бессарабом І.А. підготували лінійку пам'яті «А Сотня відлетіла в небеса», приурочену увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні..

Ігор Ататолійович нагадав присутнім про те, що кожен із загиблих мав свою сім'ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. Учні 6 класу декламували вірші про Героїв Небесної Сотні . Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання і подякували Героям за їхню мужність та відвагу. Присутні мали змогу  ознайомитися з підбіркою фотосвітлин тих подій та переглянули відеоматеріали про трагічні події .

 Хочеться вірити, що через короткий час на нашій неньці-Україні запанує довгоочікуваний мир. Ми можемо і хочемо бути процвітаючою європейською державою. Нарешті закінчаться всі негаразди і на думку приходять слова нашого Гімну «Запануєм і ми браття у своїй сторонці».