Гуцану Тетяна Василівна

21.11.2017
24-26 жовтня 2017 р. відбувся Дев’ятий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організатори: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

У програмі виставок була:

·         Презентація здобутків закладів освіти, органів управління освітою, наукових установ, центрів із реформування галузі освіти.

·         Презентація досвіду співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами та практики реалізації спільних інноваційних педагогічних, наукових і науково-технічних проектів.

·         Обмін практичним досвідом інноваційного розвитку на науково-практичних конференціях, круглих столах, семінарах, майстер-класах, презентаціях, експертних дискусіях, дискусійних панелях.

·         Демонстрація сучасних засобів навчання, обладнання, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.

·         Інформування учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків про умови прийому до навчальних закладів, підготовчі курси, можливості та переваги навчання в Україні та за кордоном.

·         Вручення переможцям конкурсів виставки Почесних нагород «Лідер інновацій в освіті», «Видатні науково-практичні досягнення в освіті», золотих і срібних медалей, дипломів і сертифікатів.

Виставку відвідали: начальник відділу освіти Костенко О. А директор Культурянської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Красенко І. В., директор П’ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1 Юр’єв О.А. Під час виставки вони відвідали майстер-класи та конференції щодо впровадження інтерактивного навчання із  застосуванням цифрових технологій.

Дипломом за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу нагороджені відділ освіти П’ятихатської РДА, П’ятихатський РМК, Культурянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів П’ятихатської районної ради Дніпропетровської області ,  П’ятихатська ЗШ І-ІІІ ст. № 1.