Гуцану Тетяна Василівна

  


Новорічна казка

Dec 29, 2017
Цей захід складався з безлічі яскравих моментів, які сприймалися глядачами на одному диханні і сприяли чудовому настрою. Вишукані новорічні костюми, гарні емоції учасників і глядачів стали запорукою успіху свята.

    Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх, дорослих і дітей. Новорічна казка для учнів нашої школи почалася зі свята, на яке завітав добрий, щирий св. Миколай. У цей день в школі  було весело, цікаво, гамірно.  Діти танцювали, співали, розповідали  вірші, розігрували сценки. А від Святого Миколая  отримали подарунки.  Радісні, усміхнені, сяючі очі дітей щирими поглядами проводжали дідуся, сподіваючись на зустріч у наступному році, бо обіцяли бути чемними, слухняними учнями. Саме цей день поклав початок  низці цікавих новорічних заходів і дійств, що сповіщали про наближення Нового року.  Напередодні всі  дружно готувалися до них: прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки, малювали  плакати, розучували вірші, пісні, новорічні вітання. За ініціативи  Шумлянської В.В. була організована виставка новорічних ялинок, виготовлених дітьми разом з батьками.  Кожен клас мав змогу показати свої фантастичні ялинки на виставці та продемонструвати неабиякі свої знання, уміння, навички. Найактивнішими були родини Фіщиних, Стасишиних, Кратюк, Біленків, учні 1, 3, 5 та 6 класів.
       Старшокласники 27 грудня побували в казці  на новий лад. До дітей  завітали такі герої: Баба Яга, Кощій, Палажка, Параска, принцеса, король, королева, Попелюшка, мачуха зі своїми доньками, Дартаньян, Сулейман, Хоттабич, Шахерезада з помічницями, граф, Сердючка, Снігуронька. Чарівні ведучі, Якимчук Юлія та Герасимюк Ганна, намагалися щиро передати всі свої емоції глядачам та створити новорічний настрій.
   Цей  захід складався з безлічі яскравих моментів, які сприймалися глядачами на одному диханні і сприяли чудовому настрою. Вишукані новорічні костюми, гарні емоції учасників і глядачів стали запорукою успіху свята.
28 грудня у школі знову лунали дзвінкі дитячі голоси, звучала новорічна музика. А це значить, що у святково прикрашеній залі учні початкових класів зустрічали Новий рік, рік Жовтої Собаки.
На святі було багато гостей. Юні актори  показали новорічну виставу «У пошуках чарівного ключа». Головними героями були далматинці Щасливчик і Дивовижа, які мали важливу справу – охороняти чарівний ключ від воріт, через які до всіх людей приходить Новий Рік. Але знайшлися ті, хто «заважав» дідусю Миколаю та його помічникам творити добрі справи. Це зла Круелла з мавпочкою та Баба Яга. В кінці свята, як і годиться, добро перемагає зло. Дітки танцювали, співали, декламували вірші.
Неперевершеними були помічниці дідуся Миколая – три Феї, Снігова Королева і дівчатка-сніжинки, Нічка-Новорічка і зірочки, добра Зимонька.  Наймоднішим був стиліст, найсміливішими - мушкетери, найгостиннішими – господар і господиня. Жартувала та веселила всіх Маша із мультфільму. Приємно здивували своїм виступом вихованці танцювального гуртка «Каблучок». А ще пишаємося й учасниками театрального гуртка «У світі казки», які на святі були в ролі дідуся Миколая (Стасишин Давид)  та Снігуроньки (Мишкіна Уляна). Вони теж привітали всіх присутніх з Новим роком!  На прощання пообіцяли, що наступного року знову завітають до дітей.
Це було чудове свято! Сподіваємось, всі отримали масу задоволення.
    Проведені в школі новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх школярів, батьків, вчителів у переддень Нового 2018 року. Велику подяку хочеться сказати батьківському комітету на чолі з Клюйковою А.М. за прекрасні подарунки на день Святого Миколая. Дякуємо «Агроцентру-К» за гарну ялинку, яка  стала окрасою залу, та подарунки для учнів початкових класів. Велика  подяка Карпенку В. М. за багаторічну допомогу, підтримку, увагу, турботу про підростаюче покоління.
    Учні школи бажають усім, щоб Новий Рік приніс мир, спокій, справедливість, здоров'я, радість і впевненість у майбутньому, успіхів, щастя і благополуччя! Щоб у Новому Році  надія і віра в себе і свої сили надихала  на здійснення найзаповітніших  мрій, щоб збувалося все задумане.
                         З Новим роком та Різдвом Христовим!